II MIEJSCE W PIŁCE RÊCZNEJ DZIEWCZ¡T W PÓŁFINAŁACH WOJEWÓDZKICH!

Obrazy newsów: szczypiornistki_2_miejsce.jpg

30 marca, po wygraniu wszystkich poprzednich etapów – nasza szkolna reprezentacja brała udział w Półfinałowych Rozgrywkach  Województwa śląskiego w Piłkńę Rńęczną Dziewcząt w ¯orach i zajńęła II miejsce. Szczegóły w rozwinińęciu newsa. 

Obrazy newsów: szczypiornistki_2_miejsce.jpg 30 marca, po wygraniu wszystkich poprzednich etapów – nasza szkolna reprezentacja brała udział w Półfinałowych Rozgrywkach  Województwa śląskiego w Piłkńę Rńęczną Dziewcząt w ¯orach.

Do półfinału kwalifikują sińę zawsze cztery najlepsze zespoły z poszczególnych rejonów województwa. W tym roku zakwalifikowały sińę szkoły z Bielska – Białej, ¯or, Jastrzńębia i my z Raciborza. Podczas losowania dobiera sińę pary drużyn, które rozgrywają mińędzy sobą mecze. Przegrani z dwóch meczy spotykają sińę w meczu o III miejsce, a wygrani –  w meczu finałowym – walczą o najwyższy stopień podium.

Zawodniczki naszej szkoły w pierwszym meczu spotkały sińę z uczennicami z Jastrzńębia. Od początku spotkania nasze dziewczńęta uzyskały przewagńę, która dzińęki bardzo dobrej grze wciąż rosła. W efekcie pokonałyśmy rywalki 16 : 10. W meczu finałowym spotkałyśmy sińę ze świetnie wyszkolonymi zawodniczkami klubowymi Gospodarzy. Mimo dużego zaangażowania ten mecz przegrałyśmy. Z takim mocnym przeciwnikiem to nie wstyd J.

Ostatecznie w klasyfikacji Półfinałów Województwa śląskiego w Piłce Rńęcznej Dziewcząt zajńęłyśmy II miejsce.

Dzińękujemy zawodniczkom za udział na wszystkich etapach rozgrywek. Szczególne podzińękowania dla uczennic, które reprezentowały szkołńę także  w poprzednich latach a w ¯orach po raz ostatni mogły zagraæ w szkolnej reprezentacji. Dzińękujńę Danieli, Emilii i Oli J.

                                                                                                                                            A.L.

Obrazy newsów: szczypiornistki_2_miejsce_2.jpg

Od lewej stoją: Rozalia Biniasz, Ewa Rabczuk, Emilia Strzeduła, Paulina Duda,Karina Kitel, Nicol Swanduła
Poniżej: Daniela Piechula, Ola Aniśko, Anna Leśniak, Kinga Gotzmann, Magda Kowacz 

Obrazy newsów: szczypiornistki_2_miejsce_1.jpg

Pozdrowienia z szatniSmile


Wybierz kategorię

%d bloggers like this: