III miejsce koszykarzy

W środńę, 6 kwietnia w hali MOSiR w Rybniku – Boguszowicach rozegrano półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W pierwszym meczu reprezentacja I LO zmierzyła sińę drużyną z Bielska. Po bardzo zacińętym meczu, różnicą 9 punktów zwycińężyli nasi przeciwnicy. Oznaczało to, że w meczu o III miejsce przyjdzie nam walczyæ ze szkołą z Jastrzńębia Zdroju. Po dobrym meczu nasi koszykarze wygrali 51:37, zajmując III miejsce w półfinale. Wynik ten klasyfikuje reprezentantów I LO w przedziale 9 – 12 Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców.
Naszą szkołńę reprezentowali: Grzegorz Lenczyk, Wojciech Janus, Dawid Dereń, Kamil Janko, Michał Dziadek, Marcin Mielnik, Marek Cyganek, Łukasz Przybyła, Filip Dziadek, Daniil Anosau, Bartłomiej Strózik.

Archiwa
%d bloggers like this: