Sukces goni sukces (sport w gimnazjum)

Ubiegły tydzień był bogaty w sportowe sukcesy naszych gimnazjalistek! Dziewczńęta zdobyły pierwsze miejsca w dwóch zespołowych grach sportowych i tym samym – jako mistrzynie Raciborza – bńędą reprezentowały nasze miasto na dalszych szczeblach rozgrywek! Szczegóły w rozwinińęciu newsa.

Ubiegły tydzień był bogaty w sportowe sukcesy naszych gimnazjalistek! Dziewczńęta zdobyły pierwsze miejsca w dwóch zespołowych grach sportowych i tym samym – jako mistrzynie Raciborza – bńędą reprezentowały nasze miasto na dalszych szczeblach rozgrywek! 

W środńę 13 kwietnia w sali sportowej Arena odbyły sińę miejskie rozgrywki w koszykówce dziewcząt w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa śląskiego. Zawodniczki naszej szkoły zagrały wrńęcz rewelacyjnie! (Najlepszym dowodem są wyniki meczy  – patrz link:  http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/49404-gimnazjum-dwujezyczne-najlepsze-w-miejskim-finale-koszykowki-dziewczyn.html).

Od lewej stoją: Zuzia Stńęc kpt., Oliwia Jńędrzejewska, trener Anna Leśniak, Julia Dąbrowska, Klara Gotzmann, Kamila Krupa.
Poniżej: Karolina Zimnicka,Paulina świerczek, Laura Gołąbek, Julia Paszek, Dominika świżewska, Maria Stugiewicz.

Kapitan zespołu Zuzia Stńęc odbiera dyplom i gratulacje od organizatora rozgrywek.

W piątek 15 kwietnia dziewczńęta wzińęły udział w Powiatowym Turnieju Piłki Rńęcznej w Kuźni Raciborskiej. Wynik meczu naszych gimnazjalistek z uczennicami z Kuźni Raciborskiej to 9:2. Duża przewaga naszych dziewcząt w całym meczu, zwycińęstwo i awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Od lewej stoją: Kamila Krupa, Zuzia Stńęc, Karolina Zimnicka, trener Anna Leśniak, Klara Gotzman kpt., Laura Gołąbek.
Poniżej: Julia Dąbrowska, Ola Schmidt, Dominika świżewska, Maria Stugiewicz, Julia Paszek.

Kapitan zespołu Klara Gotzmann po odebraniu pucharu i dyplomu.

                                                                                    Serdeczne gratulacje, brawo dziewczyny!

Archiwa
%d bloggers like this: