SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W FINALE RACIBORSKIEJ GIEŁDY TALENTÓW!

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli 2 oraz 4 miejsce w I Raciborskiej Giełdzie Talentów! Podczas uroczystego finału, w piątek 15 kwietnia 2016 roku, na scenie Raciborskiego Centrum Kultury zaprezentowali sińę Dominika Krumpietz oraz zespół Jack’s Team. Dominika, uczennica klasy 1 MG, mistrzowsko wykonała utwór „Jar of Hearts” Christiny Perri, zdobywając 2 miejsce, zaś zespół Jack’s Team (Paulina świerczek – wokal, Maria Stugiewicz – altówka, Dominik Depta – gitara akustyczna, Daniil Anosou – gitara basowa) koncertowo wykonali mix utworów „Wake me up” Avicii oraz „Rather be” Clean Bandit, zdobywając 4 miejsce. 

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli 2 oraz 4 miejsce w I Raciborskiej Giełdzie Talentów! Podczas uroczystego finału, w piątek 15 kwietnia 2016 roku, na scenie Raciborskiego Centrum Kultury zaprezentowali sińę Dominika Krumpietz oraz zespół Jack’s Team. Dominika, uczennica klasy 1 MG, mistrzowsko wykonała utwór „Jar of Hearts” Christiny Perri, zdobywając 2 miejsce, zaś zespół Jack’s Team (Paulina świerczek– wokal, Maria Stugiewicz – altówka, Dominik Depta – gitara akustyczna, Daniil Anosou – gitara basowa) koncertowo wykonali mix utworów „Wake me up” Avicii oraz „Rather be” Clean Bandit, zdobywając 4 miejsce.

Wystńępy naszych uczniów zostały docenione nie tylko przez jury, ale spotkały sińę również z entuzjastycznym przyjńęciem publiczności i zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Zespół Jack’s Team bńędziemy mogli usłyszeæ w naszej szkole w przyszłym tygodniu podczas Dni Otwartych do Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi. Koncert poprowadzili uczniowie naszej szkoły: Agnieszka Pośpiech oraz Michał Zgrzendek, którzy są jednocześnie członkami Młodzieżowej Rady Miasta.

Do wystńępów podczas Giełdy Talentów przygotowała naszych uczniów p. Katarzyna Kwiotek. Gratulujemy wykonawcom i życzymy dalszych sukcesów!

Poniżej zdjńęcia autorstwa Kasi Kubik, absolwentki naszego Liceum Plastycznego.


Archiwa
%d bloggers like this: