Jacek Nitychoruk, Mistrz Polski w Grach Matematycznych i Logicznych, reprezentantem Polski w Paryżu!

Obrazy: jacek_nitychoruk.jpg

Jacek Nitychoruk (uczeń Gimnazjum z Oddziałam Dwujńęzycznymi w Raciborzu) zajął I miejsce (kategoria gimnazjum) w finale krajowym eliminacji do XXIX Mińędzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych. Jacek bńędzie reprezentował Polskńę na finale w Paryżu. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w sierpniu!

Obrazy: jacek_nitychoruk.jpg Jacek Nitychoruk (uczeń Gimnazjum z Oddziałam Dwujńęzycznymi w Raciborzu) zajął I miejsce (kategoria gimnazjum) w finale krajowym eliminacji do XXIX Mińędzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych.

Wyniki dwudniowego finału Mistrzostw (9-10.05.2015r.)  zostały ogłoszone zawodnikom
w trakcie uroczystości wrńęczenia dyplomów i nagród w Auli Politechniki Wrocławskiej
w niedzielńę 10 maja 2015r. 

Zawody, organizowane przez Wydział Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej i Oddział Wrocławski Polskiego Towarzystwa Matematycznego, wyłoniły reprezentacjńę Polski na finał w Paryżu, który odbńędzie sińę w ostatnich dniach sierpnia
2015 roku.

Gratulujemy i życzymy Jackowi powodzenia na zawodach w Paryżu.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: