Joanna Brzenczka laureatką ogólnopolskiego konkursu literackiego

Joanna Brzenczka, tegoroczna absolwentka naszej szkoły, otrzymała kolejne wyróżnienie w prestiżowym konkursie literackim. Jej nazwisko znalazło się wśród grona laureatów XVIII Ogólnopolskiego Konkursu „Obraz a słowo Literacki opis dzieła malarskiego”.

Asia po raz drugi wzięła udział w tym konkursie organizowanym przez Muzeum Górnośląskie w Bytomiu. Jest laureatką nagrody Grand Prix w zeszłorocznej edycji, natomiast w tym roku otrzymała wyróżnienie honorowe. O bardzo wysokim poziomie konkursu piszą jurorzy na stronie Muzeum.

Zachęcamy do zapoznania się publikacją, w której znalazły się nagrodzone teksty.

Autorce serdecznie gratulujemy i życzymy, by jej kariera pisarska dalej się rozwijała!

Poniżej opinia jurora na temat pracy Asi.

Wybierz kategorię

Nasze archiwalne artykułu
%d bloggers like this: