Wystawa online fotografii uczniów Liceum Sztuk Plastycznych

Fotografia to aktualnie najbardziej popularna forma ekspresji twórczej oraz komunikacji wizualnej. To również sposób dokumentowania zmian w rzeczywistości, która nas otacza. Fotografia daje nam możliwość rejestracji chwili, która nie zatrzymana w kadrze, byłaby trudna do zidentyfikowania. To popularne medium sztuki pozwala nam dostrzegać rzeczy niezwykłe w codziennym życiu. Decyduje o tym sposób uchwycenia kompozycji kadru.

Fotografie tworzące wystawę „Zmiany” powstały w trakcie zajęć odbywających się w pracowni fotografii artystycznej pod kierunkiem mgr Agnieszki Orlik.

Autorzy prac:
 Stanisław Pietrzkiewicz, Luiza Pordzik, Emilia Gawron, Julia Gembalczyk, Ewa Adamczyk, Daria Wyglenda, Dorota Mandera, Jagoda Lichtarowicz, Nadia Cisz, Laura Wódka, Weronika Rygielska, Natalia Linde, Alicja Kroczek, Karolina Włodarczyk, Wiktoria Marcinkiewicz , Sonia Jabłońska, Zofia Pietras, Alicja Witek.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: