Jolanta Lamla na Olimpiadzie Artystycznej

Obrazy newsów: lamla.jpg

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczennica Liceum Plastycznego, Jolanta Lamla, uczestniczyła w dniach 9-10 lutego 2015 roku w Katowicach w Eliminacjach Okrńęgowych XXXIX Olimpiady Artystycznej sekcji historii sztuki.

Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: lamla.jpg

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczennica Liceum Plastycznego, Jolanta Lamla, uczestniczyła w dniach 9-10 lutego 2015 roku w Katowicach w Eliminacjach Okrńęgowych XXXIX Olimpiady Artystycznej sekcji historii sztuki.

Pierwsza czńęśæ egzaminu polegała na napisaniu przekrojowego wypracowania. Praca Joli została wysoko oceniona przez Komisjńę, co dało jej możliwośæ przystąpienia do czńęści ustnej, gdzie musiała zmierzyæ sińę z wylosowanym zestawem pytań oraz zaprezentowaæ temat własny, na który nasza uczennica wybrała twórczośæ malarza Ludwika de Laveaux. Jola zdobyła w sumie aż 31 punktów, co wprawdzie nie pozwoliło jej przejśæ do ostatniego etapu – finału w Warszawie (próg wynosił 36 punktów), ale i tak osiągnńęła jeden z najlepszych wyników w województwie. Gratulujemy Joli i życzymy sukcesów w nastńępnych konkursach z historii sztuki, a także w przyszłorocznej edycji Olimpiady Artystycznej. Do konkursu przygotowała Jolńę pani Katarzyna Kwiotek.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: