Konkursy jńęzykowe w PWSZ w Raciborzu

Obrazy newsów: pwsz_in.jpg

Jak co roku uczniowie naszego liceum wzińęli udział w konkursach z jńęzyka angielskiego i niemieckiego organizowanych przez PWSZ w Raciborzu. Po dwóch etapach konkursowych: pisemnym i ustnym, uczniowie naszej szkoły zajńęli wysokie miejsca. Szczegóły w rozwinińęciu newsa.

 

Obrazy newsów: pwsz_in.jpg Jak co roku uczniowie naszego liceum wzińęli udział w konkursach z jńęzyka angielskiego i niemieckiego organizowanych przez PWSZ w Raciborzu. Po dwóch etapach konkursowych: pisemnym i ustnym, uczniowie naszej szkoły zajńęli wysokie miejsca.

Jńęzyk angielski:

1.miejsce Ewa PABIAN pkt 70, opiekun mgr Ewa Dorobisz

8.miejsce Bartosz TAÑSKI pkt 63, opiekun mgr Katarzyna Stadnik

Jńęzyk niemiecki:

1. miejsce Paulina MUCHA pkt 98

4.miejsce Karina KITTEL pkt 90,5, opiekun mgr Zuzanna Koloska

5.miejsce Dominika STROKA pkt 90,5, opiekun mgr Sybilla Weleda-Krńężlewska

6.miejsce Dominik MIKA pkt 85,5, opiekun mgr Zuzanna Koloska

7.miejsce Karolina WELEDA pkt 84, opiekun mgr Zuzanna Koloska

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: