KALENDARZ 2015, jako efekt współpracy uczniów Liceum Plastycznego z Policją

 

Na prośbńę przedstawicieli Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Raciborzu, uczniowie: Agnieszka Widenka, Aleksandra Rybińska, Sara Lorenz i Łukasz Lorenc wykonali szereg zdjńęæ ilustrujących miejsca związane z ruchem rowerzystów. Wybrane kadry umieszczone zostały w projektach okolicznościowych kalendarzy na 2015 rok. To przedsińęwzińęcie z pewnością poszerzyło doświadczenia plastyków z klasy fotograficznej oraz przyniosło wiele satysfakcji.

 

Na prośbńę przedstawicieli Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Raciborzu, uczniowie: Agnieszka Widenka, Aleksandra Rybińska, Sara Lorenz i Łukasz Lorenc wykonali szereg zdjńęæ ilustrujących miejsca związane z ruchem rowerzystów. Wybrane kadry umieszczone zostały w projektach okolicznościowych kalendarzy na 2015 rok. To przedsińęwzińęcie z pewnością poszerzyło doświadczenia plastyków z klasy fotograficznej oraz przyniosło wiele satysfakcji. 

Wybierz kategorię

Nasze archiwalne artykułu
%d bloggers like this: