Szkolne jasełka 2014

Obrazy newsów: jaselka_2014.jpg W piątek 19 grudnia 2014 roku nasi uczniowie tłumnie zgromadzili sińę w auli szkolnej na Jasełkach. Podczas wystńępu wszyscy mieli okazjńę przypomnieæ sobie, jak wyglądała ta niezwykła noc Bożego Narodzenia, bo wystńępujący słowem, gestem i muzyką wprowadzili uczniów i nauczycieli w świąteczny nastrój, przypominając o tym, co w świńętach Bożego Narodzenia najważniejsze. Niezwykle ciekawą była historia powstania kolńędy „Cicha noc”, poza tym spotkanie obfitowało w świąteczne życzenia. Szczegóły w rozwinińęciu newsa.
W piątek 19 grudnia 2014 roku nasi uczniowie tłumnie zgromadzili sińę w auli szkolnej na Jasełkach. Podczas wystńępu wszyscy mieli okazjńę przypomnieæ sobie, jak wyglądała ta niezwykła noc Bożego Narodzenia, bo wystńępujący słowem, gestem i muzyką wprowadzili uczniów i nauczycieli w świąteczny nastrój, przypominając o tym, co w świńętach Bożego Narodzenia najważniejsze. Niezwykle ciekawą była historia powstania kolńędy „Cicha noc”, poza tym spotkanie obfitowało w świąteczne życzenia.

Nad reżyserią Jasełek czuwała pani Zofia ¯ółty, a o oprawńę muzyczną zadbała pani Katarzyna Kwiotek. Na scenie obok gimnazjalistów z klasy 1 g1 (Julia Dąbrowska, Julia Maślanka, Aleksander Domagała, Łukasz Czogalik), wystąpili licealiści z klasy 1 H (Joanna Tarczoń, Katarzyna Donat). Akompaniament muzyczny zapewnili soliści Anna Grzesiek, Maria Stugiewicz, Izabela Jarzombek i Dominik Depta oraz uczennice z klasy 2 g2, które zagrały na fletach (Emilia Wiśniowska, Patrycja Parys, Aleksandra Dobrzycka, Marta Folńęga,  Monika Kapinos, Klara Gotzmann, Jesika Goliwąs, Ewelina Franiczek,  Julia Didenko, Sabina Kałus, Karolina Klasen, Emilia Dróżdż, Aleksandra Gawełek i Laura Szafarczyk).

Obrazy newsów: jaselka_2014_01.jpg

Obrazy newsów: jaselka_2014_02.jpg

Obrazy newsów: jaselka_2014_03.jpg

Obrazy newsów: jaselka_2014_04.jpg

Obrazy newsów: jaselka_2014_05.jpg

Obrazy newsów: jaselka_2014_06.jpg

Obrazy newsów: jaselka_2014_07.jpg

Obrazy newsów: jaselka_2014_08.jpg

Obrazy newsów: jaselka_2014_09.jpg

Obrazy newsów: jaselka_2014_10.jpg

Obrazy newsów: jaselka_2014_11.jpg

Obrazy newsów: jaselka_2014_12.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: