Kolejny etap realizacji projektu “Otwarty ogród” rozpoczęty

Wraz z nadejściem wakacji w naszej szkole rozpoczął się pierwszy etap realizacji projektu “Otwarty ogród – zielona oaza spotkań, nauki, sztuki i relaksu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa RP “Przekraczamy granice”.

Jego głównym celem jest rewitalizacja części szkolnego ogrodu od strony ul. Karola Miarki polegająca na stworzeniu bezpiecznej i otwartej przestrzeni, w której już we wrześniu odbędą się trzy spotkania transgraniczne młodzieży z naszej szkoły i czeskiej Opawy.

Poniżej prezentujemy pierwsze ujęcia prac ogrodowo-budowalnych prowadzonych przez firmę Pana Alojzego Strzeduły z Pawłowa. Zachęcamy do śledzenia galerii, która będzie stopniowo uzupełniania wraz z postępem prac.

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: