Projekt “L’euro: hier, aujourd’hui, demain” nagrodzony Odznaką Jakości

Miło nam poinformować, że projekt “L’euro: hier, aujourd’hui, demain” realizowany w dwóch wymiarach: wirtualnym na platformie eTwinning oraz rzeczywistym w ramach programu Erasmus+ otrzymał Odznakę Jakości.

Wyróżnienie to przyznawane jest nietuzinkowym projektom, które umożliwiają współpracę międzynarodową młodzieży, realizują cele wyznaczone przez UE, kształcą pod kątem językowym i kulturowo-społecznym, stosują innowacje edukacyjne oraz wspierają rozwój cyfrowy.

Ogromne brawa należą się uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w mobilnościach do Luksemburga i Włoch: Julii Gorgoń, Julii Fulneczek, Zuzannie Niżborskiej, Jessice Ratyński, Julii Szczepanek, Klaudii Pietrasz, Paulinie Małczok, Kamili Bednarz, Jakubowi Linczewskiemu, Adamowi Freitagowi, Emilii Gorzalnik, Marcie Plurze, Michałowi Jurkowi, Grzegorzowi Rybińskiemu, Karmen Kretek, Paulinie Sciborski, Pawłowi Tomaszewskiemu, Oskarowi Taturze, Oliwii Wołk, Karolowi Wilczkowi, a także nauczycielom: Leszkowi Radajowi, Ewie Pytel, Marzenie Niżborskiej.

Bez ich zaangażowania, poświęconego czasu, pomysłów i pracowitości projekt ten nie zdobyłby tego prestiżowego wyróżnienia.

Koordynatorkami projektu są Joanna Kazimierczak i Małgorzata Sokołowska.

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: