Kolejny sukces koszykarzy

street_zaj.jpg

We wtorek 11 czerwca, w sali gimnastycznej ZSE odbył sińę I Powiatowy Turniej Koszykówki Ulicznej. Reprezentanci pińęciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu raciborskiego toczyli rywalizacjńę w dwóch grupach eliminacyjnych.

Znakomicie zaprezentowali sińę w nim nasi uczniowie i absolwenci. Grający pod nazwą  „Kołczu Team” tegoroczni absolwenci, wygrali swoją grupńę. Natomiast trzej pierwszoklasiści (i jeden drugoklasista), pod nazwą On Fire, przegrali pierwszy mecz grupowy z koszykarzami ZSOMS i zajńęli 2 miejsce w grupie.
Szczegóły znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.

street_zaj.jpg

We wtorek 11 czerwca, w sali gimnastycznej ZSE odbył sińę I Powiatowy Turniej Koszykówki Ulicznej. Reprezentanci pińęciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu raciborskiego toczyli rywalizacjńę w dwóch grupach eliminacyjnych.

Znakomicie zaprezentowali sińę w nim nasi uczniowie i absolwenci. Grający pod nazwą  „Kołczu Team” tegoroczni absolwenci, wygrali swoją grupńę. Natomiast trzej pierwszoklasiści (i jeden drugoklasista), pod nazwą On Fire, przegrali pierwszy mecz grupowy z koszykarzami ZSOMS i zajńęli 2 miejsce w grupie.
Szczegóły znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.

Skutkiem tego był bratobójczy mecz w półfinale turnieju, który wygrali absolwenci. Los chciał, aby w meczu o trzecie miejsce On Fire ponownie trafili na drużynńę z ZSOMS, która w swoim składzie miała dwóch 3- ligowców. Jak sińę okazało rewanż był bardzo udany. Właściwa taktyka i pełna determinacja, zapewniły naszym „Pierwszakom” III miejsce w turnieju. To duży sukces i dobry prognostyk na przyszłośæ.

W finale zawodów, „Kołczu Team” zdecydowanie pokonał reprezentacjńę ZSM („MECHANIK”).

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dawida Kampkńę, a III miejsce w konkursie „rzutów za 3 punkty” zajął Jakub Sołtys.

Składy zespołów:

• I miejsce –  „Kołczu Team” – Dawid Kampka, Mikołaj Książek, Krzysztof Pociecha i Maciej Bencal.
  • III miejsce –  On Fire– Kamil Monkiewicz, Michał Tokarczyk, Piotr Oliwa i Jakub Sołtys.

GRATULUJEMY!!!

img_5697_600x399.jpg