Konferencja Studenckich Kół Naukowych w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu

Kolejny raz mieliśmy możliwość odwiedzić ANS w Raciborzu. Tym razem doradca zawodowy pani Katarzyna Srokol wraz z klasą 2 medyczną miała okazję wziąć udział w Konferencji Studenckich Kół Naukowych oraz seminarium czasopisma naukowego „Eunomia” w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu.

 

Uczniowie klasy 2 MD mieli możliwość wysłuchania interesujących wykładów, a następnie zapoznania się ze studenckimi kołami naukowymi. Zajęcia były bardzo ciekawe, przybliżyły nam m.in. sylwetkę studenta poprzez rozwijanie jego pasji, zainteresowań związanych z wybranym kierunkiem studiów. Szczególnie atrakcyjne dla uczniów klasy medycznej były warsztaty Instytutu Kultury Fizycznej, podczas których każdy z uczniów miał możliwość skorzystania z analizatora składu ciała, narzędzia do oceny równowagi dynamicznej czy spirometru. 

Szczególne podziękowania dla pani Magdaleny Liszki za zaproszenie. Liczymy na kolejne spotkanie i dalszą współpracę.

K. Srokol
Wybierz kategorię

%d bloggers like this: