Letnia sesja DELF

W sobotę 27.05.2023 r. w Centrum Egzaminacyjnym w Pszczynie odbyła się kolejna sesja DELF – potwierdzająca znajomość języka francuskiego. Udział w niej wzięło 13 uczniów klasy 1 J oraz 1 LSP, którzy raptem w tym roku szkolnym rozpoczęli naukę tego języka. Cieszy nas, że w tak krótkim okresie czasu młodzież rozpoczynająca swoją przygodę z językiem Coco Chanel czy ZAZ nabrała pewności i odwagi, by spróbować swoich sił w słuchaniu, czytaniu, pisaniu i mówieniu na poziomie A1.

Na wyniki klas pierwszych będziemy musieli poczekać do początku wakacji. Natomiast już wiemy, że uczniowie klas drugich 2JW, 2JM, 2H oraz absolwentka 4Mp pomyślnie przeszli przez sesję zimową i wkrótce wręczymy im certyfikaty francuskiego Ministerstwa Edukacji.

Wybierz kategorię

Nasze archiwalne artykułu
%d bloggers like this: