Martyna Hanak laureatką konkursu "Know America"

Obrazy newsów: know_america_2016.jpg

Martyna Hanak, laureatka konkursu “Know America 2016”, relacjonuje swój udział w konkursie: W dniach 15-18 marca miałam przyjemnośæ uczestniczyæ w finale konkursu z wiedzy o Stanach Zjednoczonych „Know America” w Warszawie. Fundacja Wspomagania Wsi oraz Am­basada Amerykańska zapewniły wszystkim uczestnikom pełen atrakcji pobyt w stolicy. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: know_america_2016.jpg

Martyna Hanak, laureatka konkursu “Know America 2016”, relacjonuje swój udział w konkursie: W dniach 15-18 marca miałam przyjemnośæ uczestniczyæ w finale konkursu z wiedzy o Stanach Zjednoczonych „Know America” w Warszawie. Fundacja Wspomagania Wsi oraz Am­basada Amerykańska zapewniły wszystkim uczestnikom pełen atrakcji pobyt w stolicy. 

Pierwszy dzień był stresujący i pracowity, gdyż z samego rana w Ośrodku Studiów Ame­rykańskich Uniwersytetu Warszawskiego odbył sińę pisemny test i ustny finał. Na szczńęście potem mogłam poświńęciæ sińę wyłącznie zwiedzaniu i zawiązywaniu nowych znajomości. Program wycieczki był bardzo bogaty, byliśmy m.in. w Muzeum Historii ¯ydów Polskich, Muzeum Neonów oraz w Teatrze Roma na spektaklu „Mamma Mia”.

Ostatniego dnia w Rezydencji Ambasadora USA miało miejsce oficjalne ogłoszenie wy­ników. Ku mojej radości, zdobyłam 3 miejsce i w nagrodńę odbńędńę miesińęczny staż w Amery­kańskiej Izbie Handlowej w Warszawie.

Serdecznie polecam ten konkurs wszystkim zainteresowanym jńęzykiem angielskim lub kulturą anglosaską. Jak widaæ – warto. 

Obrazy newsów: know_america_2016_1.jpg

Obrazy newsów: know_america_2016_2.jpg

Obrazy newsów: know_america_2016_3.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: