Najlepsi w powiecie w turnieju BRD

brd2013.jpg

18 kwietnia w Gimnazjum Nr 3 odbył sińę Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap powiatowy. Turniej składał sińę z trzech czńęści: pisemnej – testu, jazdy sprawnościowej – toru przeszkód oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W kategorii szkół gimnazjalnych rywalizowało 10 gimnazjów z terenu całego powiatu raciborskiego. Miło nam poinformowaæ, że najlepszą okazała sińę drużyna Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi w Raciborzu. Drugie miejsce przypadło Gimnazjum w Kuźni Raciborskiej, a trzecie Gimnazjum w Pietrowicach Wielkich. Gimnazjum Dwujńęzyczne reprezentowali: Natalia Trojańska, Agata Wittek i Mateusz Botorek. Opiekunem naszej drużyny był: Andrzej Niewiera.
Etap okrńęgowy odbńędzie sińę w przyszły piątek 26 kwietnia. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: