Noc Kina Europejskiego

Obrazy newsów: noc.gif  W ramach Dni Jńęzyków Obcych z 10/11 października 2014 r. w naszej szkole odbńędzie sińę Noc Kina Europejskiego. Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie sińę z regulaminem i dostarczenie karty zgłoszenia (do pobrania tutaj) do dnia 3 października do p. M. Sokołowskiej lub p. E. Klein.

Noc Kina Europejskiego

Wszystkich “kinomaniaków” zapraszamy na Noc Kina Europejskiego, która odbńędzie sińę z 18 na 19 czerwca w auli naszej szkoły. Osoby zainteresowane powinny zgłosiæ sińę do organizatorów i odebraæ zgodńę do podpisania. Szczegóły w rozwinińęciu newsa.
Wszystkich “kinomaniaków” zapraszamy na Noc Kina Europejskiego, która odbńędzie sińę z 18 na 19 czerwca w auli naszej szkoły. Osoby zainteresowane powinny zgłosiæ sińę do organizatorów i odebraæ zgodńę do podpisania. Szczegóły poniżej.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: