Obrona dyplomów w LSP

21 i 22 kwietnia uczniowie czwartej klasy Liceum Sztuk Plastycznych przystąpili do egzaminu dyplomowego składającego się z części teoretycznej (ustny egzamin z historii sztuki) i praktycznej (obrona dyplomu z wybranej specjalizacji oraz aneksu z rysunku, malarstwa lub rzeźby). Młodzi artyści oprócz tego, że wystawili swoje prace na sztalugach, zaprezentowali przed komisją dokumentację, korzystając z nowoczesnego sprzętu multimedialnego.

Miło nam poinformować, że wszyscy uczniowie pomyślnie zdali egzamin, co upoważnia ich do tytułowania się zawodem plastyka z danej specjalizacji. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na polu artystycznym!

Przypominamy, że od 26 kwietnia prace dyplomowe będzie można oglądać na wystawie  na Zamku Piastowskim.

W galerii fotomigawki  z obrony dyplomów i ogłoszenia wyników. Autorką zdjęć jest dr Gabriela Habrom-Rokosz.

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: