Olimpiada jńęzyka niemieckiego dla szkół gimnazjalnych

niemkonk_zaj.jpg

W kwietniu 2012 odbyła sińę 8. olimpiada jńęzyka niemieckiego dla szkół gimnazjalnych województwa śląskiego. Uczniowie naszego gimnazjum wzińęli w niej udział i zajńęli wysokie miejsca oraz otrzymali cenne nagrody.

Paulina Mucha – I miejsce

Marcin Wysocki – III miejsce

Julia Pendziałek – VIII miejsce

Serdeczne Gratulacje!!!

Zdjńęcia znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.

niemkonk_zaj.jpg

W kwietniu 2012 odbyła sińę 8. olimpiada jńęzyka niemieckiego dla szkół gimnazjalnych województwa śląskiego. Uczniowie naszego gimnazjum wzińęli w niej udział i zajńęli wysokie miejsca oraz otrzymali cenne nagrody.

Paulina Mucha – I miejsce

Marcin Wysocki – III miejsce

Julia Pendziałek – VIII miejsce

Serdeczne Gratulacje!!!

 

niemkonk1.jpg

niemkonk2.jpg

niemkonk3.jpg

niemkonk.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: