Sukces Mateusza Goli w roli Momo

gola_zaj.jpg 27 kwietnia, kiedy wszyscy maturzyści odbierali świadectwa, Mateusz Gola – absolwent klasy 3L – stawał na scenie Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach w eliminacjach wojewódzkich 57 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Mateusz, główny bohater naszego szkolnego filmiku, przedstawił fragment powieści Émila Ajara (Romain Gary) „¯ycie przed sobą”. Opowiedział w pierwszej osobie życie małego chłopca o imieniu Momo, którym zajńęła sińę prostytutka. Mateusz reprezentuje RCK, a reżyserem jego monodramu jest Grażyna Tabor.
gola_zaj.jpg 27 kwietnia, kiedy wszyscy maturzyści odbierali świadectwa, Mateusz Gola – absolwent klasy 3L – stawał na scenie Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach w eliminacjach wojewódzkich 57 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Mateusz, główny bohater naszego szkolnego filmiku, przedstawił fragment powieści Émila Ajara (Romain Gary) „¯ycie przed sobą”. Opowiedział w pierwszej osobie życie małego chłopca o imieniu Momo, którym zajńęła sińę prostytutka. Mateusz reprezentuje RCK, a reżyserem jego monodramu jest Grażyna Tabor.

 

Za swój wystńęp w turnieju jednego aktora Mateusz Gola otrzymał pierwszą nagrodńę wraz z promocją do przeglądu finałowego. Dodatkowo młodemu aktorowi oraz czterem pozostałym laureatom, którzy bńędą reprezentowaæ województwo śląskie, przyznano pokrycie kosztów akredytacji przez Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Mateusza i oczywiście za zdaną maturńę!

 

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: