Paulina Soika nagrodzona za 1. miejsce

Obrazy newsów: soika_konkurs_2016.jpg

Miło nam poinformowaæ, że uczennica klasy trzeciej Liceum PlastycznegoPaulina Soika zajńęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Zadanie konkursowe dotyczyło wykonanie projektu banera na temat: „Trzeźwe myślenie – zawsze w cenie”. Uroczyste wrńęczenie nagród odbyło sińę 23 czerwca 2016 r. w Urzńędzie Miasta Racibórz, który był organizatorem konkursu. Gratulujemy Paulinie i życzymy dalszych sukcesów.

Obrazy newsów: soika_konkurs_2016.jpg

Miło nam poinformowaæ, że uczennica klasy trzeciej Liceum PlastycznegoPaulina Soika zajńęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Zadanie konkursowe dotyczyło wykonanie projektu banera na temat: „Trzeźwe myślenie – zawsze w cenie”. Uroczyste wrńęczenie nagród odbyło sińę 23 czerwca 2016 r. w Urzńędzie Miasta Racibórz, który był organizatorem konkursu. Gratulujemy Paulinie i życzymy dalszych sukcesów.

Nagrodzona praca:

Obrazy newsów: soika_plakat_1miejsce.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: