Prace dyplomowe tegorocznych absolwentów LSP

   W poniedziałkowe popołudnie 22 maja 2023 otwarta została wystawa prac dyplomowych Absolwentów kolejnego rocznika Liceum Sztuk Plastycznych ZSO1 w Raciborzu. Oficjalnego otwarcia dokonała Pani Dyrektor ZSO1 mgr Marzena Kacprowicz. Tym razem wystawa zorganizowana została na auli ZSO1. Projekty dyplomowe realizowane były z zakresu specjalności: fotografia i film (specjalizacja: fotografia artystyczna) pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz oraz specjalności: techniki graficzne (specjalizacja: projektowanie graficzne) pod kierunkiem mgr. Pawła Przyłęckiego. Ponadto dyplomanci wykonali prace dodatkowe (aneks) z zakresu malarstwa pod kierunkiem mgr Karoliny Lewosz i mgr Romana Szczasnego oraz rzeźby pod fachowym okiem mgr Justyny Reclik. Liczne grono gości przybyłych na wernisaż miało okazję zobaczyć efekty pracy twórczej dyplomantów a także zapoznać się z różnorodnością technik i technologii plastycznych. Atmosferę, jaka panowała podczas wernisażu ilustruje fotorelacja autorstwa: mgr Agnieszki Orlik, dr Gabrieli Habrom-Rokosz i Darii Zagola

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: