Przegląd dyplomowy 5 LSP

19 lutego w szkolnej auli miał miejsce otwarty przegląd dyplomowy klasy 5 LSP. Na dwa miesiące przed obroną uczniowie klasy dyplomowej zaprezentowali uczniom młodszych klas oraz nauczycielom swoje prace z projektowania graficznego, fotografii artystycznej oraz z malarstwa i rzeźby.

W swoich prezentacjach uczniowie przedstawili komentarze autorskie zawierające inspiracje, kolejne etapy realizacji oraz opisy poruszanych w pracach zagadnień. Publiczne opowiedzenie o własnych pomysłach twórczych nie było łatwym zadaniem, ale udało się znakomicie.

Przed uczniami jeszcze kilka tygodni, by doprowadzić swoje projekty do końca. Życzymy, by na ostatniej prostej wszystko dobrze się układało i by kwietniowa obrona prac dyplomowych była zwykłą formalnością.

R. Szczasny

Fotorelacja z wydarzenia w galerii poniżej oraz na Fb LSP

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: