Szkolny konkurs na logo “Tell Your Tale”

Na początku drugiego półrocza 2023/2024 na zajęciach informatyki uczniowie klas pierwszych i drugich projektowali logo wykorzystując swoją wiedzę na temat cech dobrego logo, umiejętności tworzenia grafiki wektorowej oraz talenty artystyczne.

Tematem przewodnim pracy był zbliżający się I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego “Tell Your Tale” organizowany przez naszą szkołę.  Ostatecznie powstało prawie sto projektów, które zostały przedstawione komisji, składającej się z nauczycieli przedmiotów artystycznych, języka angielskiego oraz informatyki. Komisja miała za zadanie wyłonić jeden projekt logo, który będzie służyć do identyfikacji konkursu. Uwierzcie, że zadanie to nie było łatwe ze względu na dużą ilość ciekawych prac, ale ostatecznie wyłoniono tę jedyną, czyli logo, w którym rozpoznajemy charakterystyczną brytyjską budkę telefoniczną – doskonałe miejsce do opowiadania historii;)

Autorką zwycięskiego logo jest uczennica klasy 2B Victoria Wódka. Na Victorię czeka specjalna nagroda, która zostanie wręczona 1 marca 2024 r. w czasie podsumowania konkursu “Tell Your Tale”.

Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie, a Victorii gratulujemy!

J. Kazimierczak

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: