Samo zdrowie – warsztaty medyczne w raciborskiej ANS

2023 był kolejnym rokiem dla ZSO nr 1 wspaniałej i niezwykle wartościowej współpracy z Instytutem Kultury Fizycznej i Zdrowia Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu. A że styczeń to dobry czas na podsumowania minionego roku i poczynienie postanowień noworocznych, więc robimy to z największą przyjemnością, gdyż m.in. dzięki takim partnerom bilans sukcesów i porażek jest dla nas zdecydowanie pozytywny. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że uczniowie naszych profili medycznych mogą korzystać z gościnności i wiedzy kadry oraz studentów raciborskiej ANS, gdyż wszystkie zajęcia w których uczestniczyliśmy charakteryzowały się ogromnym zaangażowaniem, wysokim merytorycznym poziomem oraz świetną oprawą i organizacją.

Przede wszystkim praktyczne warsztaty odbywane na kierunku Pielęgniarstwa, znacząco podnoszą poziom i prestiż naszych klas medycznych. Składamy więc serdeczne podziękowania Pani Dyrektor dr Elżbiecie Kani, Izabeli Biegus, Emilii Gzuk oraz pozostałym pracownikom i studentom raciborskiej ANS, szczególnie z kierunku Pielęgniarstwa. Dziękujemy również przyjaciółce naszej Szkoły bez której współpraca z Uczelnią nie miałaby takiego wymiaru – Pani Magdalenie Liszce. Tak więc jedno z postanowień na 2024 rok jest absolutnie oczywiste – życzylibyśmy sobie dalszej owocnej współpracy z naszą rodzimą Alma Mater!

Bożena Dworak

Więcej zdjęć z warsztatów na naszym Facebooku.

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: