Siatkarki z Jedynki najlepsze!

30 marca w hali Arena Rafako w Raciborzu odbyły się rejonowe zawody w piłce siatkowej szkół ponadpodstawowych. Siatkarki naszego liceum w bardzo licznym składzie walczyły o tytuł najlepszej drużyny rejonu. Dziewczyny zgodnie z przewidywaniami grały fantastycznie i udowodniły, że na boisku nie mają sobie równych. Puchar i dyplom dla najlepszej szkolnej reprezentacji odebrała przy głośnym aplauzie drużyny, kapitan zespołu Wiktoria Wilusz. Dzisiejsze zwycięstwo zapewniło drużynie siatkarek z ZSO nr 1 udział w kolejnym etapie rozgrywek.  Drużyna dziewcząt będzie reprezentować nasze miasto i rejon podczas Półfinałów Wojewódzkich Szkolnej Licealiady. Już dzisiaj prosimy, trzymajcie kciuki za powodzenie naszych siatkarek!

Wybierz kategorię

Nasze archiwalne artykułu
%d bloggers like this: