Stypendia Prezesa Rady Ministrów 2023

12 października w Zespole Szkół Budowlanych w Rybniku odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Tę prestiżową nagrodę z Liceum Sztuk Plastycznych otrzymała Julia Gembalczyk z klasy 3LSP, a z I Liceum Ogólnokształcącego – Bartosz Królik z klasy 3M. Obydwojgu serdecznie gratulujemy! Jesteśmy bardzo dumni z naszych stypendystów, życzymy im dalszych sukcesów i wszelkiej pomyślności.

Uroczystość prowadził dyrektor Delegatury KO w Rybniku – pan Ireneusz Komorowski, który wraz z wicekuratorem Jackiem Szczotką wręczał pamiątkowe dyplomy. Obaj panowie podkreślali wyjątkowość wyróżnionych uczniów, chwalili talent, a przede wszystkim pracowitość młodych ludzi. Złożyli też gratulacje rodzicom i nauczycielom nagrodzonych uczniów.

Podczas wręczania dyplomów nie zabrakło także pięknej części artystycznej w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego „Przygoda” z Rybnika.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: