Kolejne spotkanie ABSOLWENTÓW I LO

W piątek 6 października 2023 r. do I LO przybyli radośni Jubilaci świętujący 35-lecie po maturze. Absolwenci z klasy biologiczno-chemicznej, którzy maturę zdali w 1988 roku postanowili spotkać się po latach, powspominać, zwiedzić szkołę i dobrze się bawić.

Klasa, do której uczęszczali nie była zbyt liczna – 25 osób, ale dała się zapamiętać jako niezwykle aktywna i kreatywna. Wychowawczyni – nieodżałowana pani profesor Adela Nowak – niejednokrotnie ratowała wychowanków z różnych opresji…

Wizyta w budynku szkoły przy ulicy Kasprowicza wyzwoliła falę wspomnień. Absolwenci, zwiedzając szkołę, podziwiali jej metamorfozę, szukali śladów swojej dawnej obecności, ale przede wszystkim cieszyli się ze spotkania.

Bardzo dziękujemy Absolwentom za wizytę w „Kasprowiczu”, zapewniamy o stałej pamięci, czekamy na kolejne wizyty w szkole! ZAPRASZMY!

 

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: