Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

W piątek 25 listopada 2022 roku w Zespole Szkół nr 3 w Rybniku odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Została ona zorganizowana przez Dyrektora Kuratorium Oświaty w Rybniku pana Ireneusza Komorowskiego, a wśród zaproszonych gości znaleźli się nagrodzeni uczniowie, dyrektorzy szkół, nauczyciele i rodzice. Stypendia laureatom wręczył pan Dariusz Domański – Śląski Wicekurator Oświaty.

Wśród laureatów znalazło się aż czterech uczniów naszej szkoły, którym towarzyszyła pani dyrektor Marzena Kacprowicz. Nagrodzeni uczniowie to:

Laura Żurek i Jakub Kłoda – uczniowie klasy 2 M z I Liceum Ogólnokształcącego, Jakub poszerzył grono naszych stypendystów, ponieważ był wytypowany do nagrody jeszcze jako uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego, z której przeniósł się do I LO.

Natomiast z Liceum Sztuk Plastycznych stypendia otrzymały dwie uczennice:

Karolina Szymiczek z klasy 4 LSP i Dorota Miechówka z klasy 4 LP .

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z uroczystości:

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: