SUKCES UCZNIÓW LICEUM PLASTYCZNEGO W ZAKRESIE FOTOGRAFII

Obrazy newsów: logo_lp.jpg

Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży [do lat 21], to najwińększy ranking fotograficznych talentów w Polsce, organizowany od 17 lat. Wielokrotnym laureatem tego konkursu-wystawy był absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu – Adam Rokosz, aktualnie student Uniwersytetu Wiedeńskiego. Na wystawńę nadesłano 2429 zdjńęæ 555 autorów, ze 162 placówek. W kategorii do lat 21 nadesłano – 1221 zdjńęæ 254 autorów. Do wystawy jury zakwalifikowało 518 zdjńęæ 230 autorów.
Do wystawy pokonkursowej z raciborskiego Liceum Plastycznego zakwalifikowano 14 uczniów, nagrodńę specjalną przyznano Kasi Słowiak, a wyróżnienie Katarzynie Kubik.

Szczgóły w rozwinińęciu newsa. 

 

 

Obrazy newsów: logo_lp.jpg Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży [do lat 21], to najwińększy ranking fotograficznych talentów w Polsce, organizowany od 17 lat. Wielokrotnym laureatem tego konkursu-wystawy był absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu – Adam Rokosz, aktualnie student Uniwersytetu Wiedeńskiego. Na wystawńę nadesłano 2429 zdjńęæ 555 autorów, ze 162 placówek. W kategorii do lat 21 nadesłano – 1221 zdjńęæ 254 autorów. Do wystawy jury zakwalifikowało 518 zdjńęæ 230 autorów.
Do wystawy pokonkursowej z raciborskiego Liceum Plastycznego zakwalifikowano 14 uczniów, nagrodńę specjalną przyznano Kasi Słowiak, a wyróżnienie Katarzynie Kubik.

Do wystawy pokonkursowej z raciborskiego Liceum Plastycznego zakwalifikowano:

Natalińę Sławik

Katarzynńę Słowiak

Elżbietńę Brzonkalik

Wojciecha Chrubasika

Jolantńę Lamlńę

Łukasza Lorenca

Sarńę Lorenz

Małgorzatńę Pietrzyk

Sabinńę Czekałńę

Katarzynńę Kubik

Agnieszkńę Preiniger

Monikńę Staniszewską

Patrycjńę Piechulńę

Aleksandrńę Rybińską.

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów.

Prace konkursowe wykonane zostały pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz.

Obrazy newsów: katarzyna_kubik_iv_lp_1.jpg

Obrazy newsów: katarzyna_kubik_iv_lp_2.jpg

Obrazy newsów: katarzyna_kubik_iv_lp_3.jpg

Wyróżnione prace Katarzyny Kubik

Obrazy newsów: katarzyna_sowiak_ii_lp.jpg

Nagrodzona praca Kasi Słowiak

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: