światowy Tydzień Przedsińębiorczości

Na Zamku Piastowskim w Raciborzu w ramach światowego Tygodnia Przedsińębiorczości  uczniowie klasy 1MG wysłuchali prelekcji pt. „Historia uzbrojenia Legionów Polski”, której towarzyszył pokaz uzbrojenia i umundurowania. Przed publicznością zaprezentował sińę rotmistrz Krzysztof Wincenty Banaś herbu Dołńęga, Rzecznik Tradycji i Obyczaju Szlacheckiego w Stowarzyszeniu Szlachty Wielkopolskiej. 

światowy Tydzień Przedsińębiorczości

Obrazy: przedsieb.jpg 18 listopada 2013 roku uczniowie klasy III FN  wraz z panią Stanisławą Spychałą-Walenko wybrali sińę na Zamek Piastowski w Raciborzu, gdzie w ramach światowego Tygodnia Przedsińębiorczości mieli okazjńę spotkaæ sińę z przedstawicielami firm w naszym mieście. Swoją ofertńę przedstawiły także takie instytucje jak: Politechnika Opolska, Uniwersytet śląski, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu oraz Wojskowa Komenda Uzupełnień w Rybniku.
Wybierz kategorię

%d bloggers like this: