Szybka randka w…bibliotece!

Piątkowe popołudnie w bibliotece, 23 lutego, wyglądało bardzo niecodziennie. Siedzący przy stolikach, liczni uczestnicy, niektórzy z wypiekami na twarzach, zawzięcie dyskutowali. O czym? Na przykład o napadzie na bank organizowanym przez bohaterów lektur szkolnych, o hicie internetowym, w którym główną rolę odgrywał na przykład Kmicic i o tym, który z bohaterów byłby najlepszym kandydatem na współlokatora.
Literacki speed dating, bo o nim mowa, zgromadził wyjątkowo dużą liczbę zainteresowanych. W przypadku bibliotecznej szybkiej randki rozmowa oczywiście toczyła się wokół książek. Na poznanie zainteresowań osoby, siedzącej naprzeciwko, uczniowie mieli tylko 10 minut, potem następowała zmiana interlokutora.
Jak się okazuje do biblioteki też można wybrać się na randkę, do czego gorąco namawiają –

Anna Rozłucka-Jankowska i Joanna Gizowska-Kurek
Wybierz kategorię

%d bloggers like this: