Tak wysoko w tenisie jeszcze nie byłyśmy!

Dzisiaj, 7 października w sali PCS w Raciborzu odbyły się Finały Rejonowe w Drużynowych Zawodach w Tenisie Stołowym Szkół Ponadpodstawowych Dziewcząt i Chłopców.

Do rywalizacji sportowej przystąpiła żeńska i męska reprezentacja uczniów ZSO nr 1. Międzyszkolne zawody stały na wysokim poziomie, a konkurencja przy stołach tenisowych była rzeczywiście duża. Mimo tego, a może właśnie dlatego, nasi zawodnicy przystąpili do zawodów skoncentrowani i rozegrali bardzo dobre mecze. W ogólnej rywalizacji nasze dziewczęta świetnie grały podczas wszystkich meczy i w efekcie zajęły I miejsce! Bardzo zasłużenie! Tak wysoko naszym dziewczętom jeszcze nie udało się awansować. Nasza szkolna reprezentacja dziewcząt awansowała, jako jedyna z raciborskich szkół, do kolejnego etapu rozgrywek, tj. do Półfinałów Województwa Śląskiego. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Dominika Kojpasz, Laura Żurek, Kamila Wojtaszek.

Drużyna chłopców zajęła V miejsce. Drużynę chłopców stanowili: Marek Grab, Piotr Kondys, Jan Szebel. Uczniowie świetnie zorganizowali się przed zawodami międzyszkolnymi i rozegrali turniej wewnątrzszkolny, który potraktowano jako eliminacje do udziału w szkolnej reprezentacji podczas zawodów międzyszkolnych. Cieszy fakt, że wielu uczniów wzięło udział w tych rozgrywkach. Wszyscy jesteście wygranymi, bo smak sportowej rywalizacji, sami wiecie, jest cudowny.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: