Uroczyste zakończenie roku szkolnego

21.06.2024 r. nadszedł czas, aby zakończyć rok szkolny oraz podsumować sukcesy naukowe uczniów nagrodzone świadectwem z biało-czerwonym paskiem. Tradycyjnie już uroczystość odbyła się na boisku szkolnym.
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 – Marzena Kacprowicz podsumowała krótko rok i pogratulowała wszystkim uczniom oraz ich rodzicom osiągniętych wyników.
Podczas spotkanie na boisku wyróżniono 2 uczniów za najwyższą średnią ocen w szkoleJulia Gembalczyk z Liceum Sztuk Plastycznych oraz Bartosz Królik – reprezentant Liceum Ogólnokształcącego. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim przedsiębiorczym, utalentowanym i zaangażowanym w życie szkoły ludziom, którzy wzięli udział w konkursach, akcjach, różnych ciekawych przedsięwzięciach szkoły.
Za swoje zaangażowanie wyróżnieni zostali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz poczet sztandarowy: Patrycja Błaszczok, Viktoria Tishyna, Łucja Pytel, Michał Florek oraz Szymon Cieślik. Następnie, w towarzystwie wychowawców klas, wręczone zostały najlepszym uczniom z poszczególnych klas świadectwa z biało – czerwonym paskiem. Kończąc wystąpienie, wszystkim uczniom i pracownikom Pani Dyrektor złożyła życzenia udanych i bezpiecznych wakacji.
Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji!
Autorkami zdjęć są Panie Gabriela Habrom-Rokosz i Agnieszka Orlik.
Leszek Radaj
Wybierz kategorię

%d bloggers like this: