Druga odsłona wystawy “Dyplomy 2024”

24 czerwca w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu otwarto drugą z czterech wystaw z cyklu „Dyplomy 2024”. Na ekspozycję składają się obrazy malarskie wykonane przez tegorocznych absolwentów w ramach dyplomu z wybranego przez nich przedmiotu artystycznego.

Na wystawie dominują prace z motywami roślinnymi, pejzażowymi i martwe natury. Uzupełniają je motywy fantastyczne i abstrakcja. W tym rozdaniu prace mają intensywną kolorystykę, zbudowane są na kontrastach i mają dużą dynamikę formalną i emocjonalną.

Autorzy prac :

Agata Grzesiczek, Oliwia Kielska, Zuzanna Kołpińska, Weronika Krasek, Katarzyna Kubala, Izabela Lenort, Zuzanna Pacia, Wiktoria Skierska, Alicja Szymańska, Emilia Wawoczny, Kinga Zajadacz.

Wystawę można oglądać do 12 lipca w godzinach pracy MiPBP w Raciborzu.

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: