Uroczyste zakończenie roku szkolnego

24 czerwca 2022 roku po raz ostatni zabrzmiał ostatni szkolny dzwonek i z przyjemnością powitaliśmy wakacje! Ale zanim to nastąpiło, wszyscy spotkaliśmy się na boisku szkolnym, aby razem pożegnać ten rok szkolny. Pani dyrektor Marzena Kacprowicz pogratulowała wszystkim wysokich wyników w nauce, podziękowała za rok owocnej pracy, wsparcie uczniów z Ukrainy. Pani Dyrektor skierowała też słowa do uczniów z Ukrainy – zauważyła, że stali się nie tylko pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły, ale cudownymi przyjaciółmi, którzy zaangażowali się w życie szkoły.

Podczas spotkanie na boisku wyróżniono 3 uczennice wytypowane do stypendium Prezesa Rady Ministrów: Laurę Żurek z klasy 1M, Karolinę Szymiczek z klasy 3LSP i Dorotę Miechówką z 3LP. Warto podkreślić, że z 490 uczniów ZSO nr 1 aż 86 uczniów zapracowało na świadectwa z wyróżnieniem, a 141 uczniów zasłużyło na wzorową ocenę zachowania. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim przedsiębiorczym, utalentowanym i zaangażowanym w życie szkoły ludziom, którzy wzięli udział w konkursach, akcjach, różnych ciekawych przedsięwzięciach szkoły. Kończąc wystąpienie, wszystkim uczniom i pracownikom złożyła życzenia udanych i bezpiecznych wakacji.

Po części oficjalnej wszyscy przeszli na spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa.

Do zobaczenia 1 września 2022 roku!

Zapraszamy na relację fotograficzną.

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: