Welcome to our school Bill

Obrazy newsów: bill_minsker_2016.jpg
Już po raz czwarty gościliśmy w naszej szkole Bill’a Minsker’a, z którym współpracujemy w ramach umowy zawartej z fundacjią Pennsylvania Partnerships Abroad. Co roku otrzymujemy pomoce naukowe, czasopisma i książki. Ponadto w kwietniu Bill odwiedza nas i prowadzi zajńęcia z młodzieżą klas pierwszych, drugich i trzecich, a w tym roku również po raz pierwszy z młodzieżą gimnazjalną. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.
Obrazy newsów: bill_minsker_2016.jpg Już po raz czwarty gościliśmy w naszej szkole Bill’a Minsker’a, z którym współpracujemy w ramach umowy zawartej z fundacjią Pennsylvania Partnerships Abroad. Co roku otrzymujemy pomoce naukowe, czasopisma i książki. Ponadto w kwietniu Bill odwiedza nas i prowadzi zajńęcia z młodzieżą klas pierwszych, drugich i trzecich, a w tym roku również po raz pierwszy z młodzieżą gimnazjalną. 

 

Zajńęcia z native speakerem były jak zawsze ciekawe, trochńę inne niż zwykłe lekcje i bardzo słodkie.

 

Bill Minsker jest wykładowcą na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, a spotkania z młodzieżą liceum traktuje jak pasjńę, swoje hobby. Tak wińęc już czekamy na przyszłoroczną wizytńę w I LO.

Obrazy newsów: bill_minsker_2016_1.jpg

Obrazy newsów: bill_minsker_2016_2.jpg

Obrazy newsów: bill_minsker_2016_3.jpg

Obrazy newsów: bill_minsker_2016_5.jpg

Obrazy newsów: bill_minsker_2016_4.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: