Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej

24 marca zorganizowano w naszej szkole Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej. Celem turnieju było propagowanie aktywności ruchowej, współzawodnictwa sportowego oraz, albo przede wszystkim, integracja uczniów z Polski z uczniami, którzy przyjechali uczyć się do nas z Ukrainy. Do udziału w turnieju zostały zaproszone klasowe reprezentacje pierwszych klas. Cieszy, że wszystkie klasy bardzo chętnie wzięły udział w turnieju i gdyby nie ograniczenia czasowe uczniowie z przyjemnością rozegraliby jeszcze wiele towarzyskich meczów. To mobilizuje do organizowania kolejnych  takich szkolnych imprez sportowych. Wszystkie pierwsze klasy miały okazję rozegrać mecz z uczniami z Ukrainy z Oddziału Przygotowawczego. I jak to w sporcie bywa, były zwycięstwa, porażki, ale przede wszystkim dużo radości, zabawy i satysfakcji ze wspólnej gry na parkiecie. Wszystkim uczniom klas pierwszych gratulujemy sportowej postawy, dziękujemy za grę i wspaniałe kibicowanie. Zapraszamy na kolejne szkolne sportowe imprezy.

Cały turniej pięknie na zdjęciach  utrwaliła tegoroczna absolwentka Liceum Plastycznego, Dorota Miechówka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wybierz kategorię

%d bloggers like this: