Współpraca polsko-amerykańska rozpoczńęta

zaj_ameryka.jpg

22 kwietnia 2013 roku gościliśmy w naszej szkole Williama E. Minskera z fundacji Pensylvannia Partnership Abroad, Ltd, który jest również pracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.  Jest to początek współpracy mińędzy amerykańską organizacją a LO nr 1 w Raciborzu. Szczegółowe informacje oraz zdjńęcia znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.

zaj_ameryka.jpg

22 kwietnia 2013 roku gościliśmy w naszej szkole Williama E. Minskera z fundacji Pensylvannia Partnership Abroad, Ltd, który jest również pracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.  Jest to początek współpracy mińędzy amerykańską organizacją a LO nr 1 w Raciborzu. Szczegółowe informacje oraz galeria zdjńęæ znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.

Bill spotkał sińę z młodzieżą klas I, II i III liceum i poprowadził niezwykle interesujące zajńęcia dotyczące wymowy i artykulacji. Klasy III wzińęły także udział w dyskusji dotyczącej przyszłości i Polski, Unii Europejskiej oraz współpracy polsko-amerykańskiej. Przedstawił bardzo interesujący projekt wymiany młodzieży, zatytułowany „Work and Travel”. Pan Minsker spotkał sińę również z dyrekcją szkoły. Obie strony były niezwykle zadowolone z rozmowy.

Już jesienią spodziewamy sińę otrzymaæ pierwszą materiałów edukacyjnych, które wzbogacą bibliotekńę i pracownie jńęzykowe. Pan Minsker zapowiedział kolejną wizytńę w naszej szkole już w przyszłym roku. Czekamy na to spotkanie z niecierpliwością!

img_0577_600x450.jpg

img_0578_600x450.jpg

img_0579_600x450.jpg

img_0580_600x450.jpg

img_0581_600x450.jpg

img_0586_600x450.jpg

Wybierz kategorię

Nasze archiwalne artykułu
%d bloggers like this: