Wycieczka gimnazjalistów do Bielska-Białej

Obrazy newsów: wyc_bielsko_gim_2016.jpg W piątek, 10 czerwca 2016 roku, gimnazjaliści z klas drugich udali sińę wraz p. Magdaleną Myśliwy i p. Katarzyną Kwiotek na wycieczkńę do Bielska-Białej. Uczniowie kl. 2g1 i 2g2 mieli okazjńę zobaczyæ na deskach bielskiego Teatru Lalek Banialuka „Tristana i Izoldńę”. Spektakl, opowiadający przejmującą historińę zakazanej miłości w średniowiecznej Europie, okraszony wspaniałą muzyką, choreografią i scenografią, wzbudził ogromny entuzjazm naszych uczniów. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.
Obrazy newsów: wyc_bielsko_gim_2016.jpg W piątek, 10 czerwca 2016 rokugimnazjaliści z klas drugich udali sińę wraz p. Magdaleną Myśliwy i p. Katarzyną Kwiotek na wycieczkńę do Bielska-Białej. Uczniowie kl. 2g1 i 2g2 mieli okazjńę zobaczyæ na deskach bielskiego Teatru Lalek Banialuka „Tristana i Izoldńę”. Spektakl, opowiadający przejmującą historińę zakazanej miłości w średniowiecznej Europie, okraszony wspaniałą muzyką, choreografią i scenografią, wzbudził ogromny entuzjazm naszych uczniów.

Po spektaklu raciborska grupa udała sińę na spacer po Bielsku-Białej, wńędrując po malowniczych zaułkach i uliczkach, podziwiając m. in. eklektyczne kamienice, wille oraz Zamek książąt Sułkowskich (bńędący obecnie siedzibą Muzeum Historycznego). Podczas wycieczki wszystkim dopisywały dobre humory, uśmiech nie schodził z twarzy, dlatego raciborscy gimnazjaliści jednogłośnie postanowili wróciæ do Bielska-Białej jesienią, odkrywając nie tylko nowy repertuar Teatru Lalek Banialuka, ale również kolejne tajemnice Bielska-Białej.

Obrazy newsów: wyc_bielsko_gim_2016_1.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: