Miło nam poinformować, że przewodniczącym SU został uczeń klasy 3JW – Paweł Sycha.
Członkami zarządu zostali:
- Jakub Bończyk 1BI,
- Julia Piechocka 3LSP,
- Michał Florek 2HB,
- Oliwia Zgórska 3JM,
- Justyna Kubatko 3LSP i
- Wiktoria Tishyna 3M.
Gratulujemy!!!
Miło nam poinformować, że przewodniczącym SU został uczeń klasy 3JW – Paweł Sycha.
Członkami zarządu zostali:
Gratulujemy!!!
Copyright © 2024 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu
