Wyprawka szkolna – dofinansowanie dla uczniów z orzeczeniem o kształceniu specjalnym

Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 26 czerwca 2020 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020–2022 zachęcamy rodziców uczniów posiadających orzeczenia o kształceniu specjalnym do składania wniosków o dofinansowanie.  Wysokość dofinansowania jest zgodna z informacją dla rodzica. Wszelkich dodatkowych informacji udziela pani pedagog szkolna Ewa Teodorowicz-Tomaszek pod numerem telefonu 797 213 916 w godzinach pracy.

Stosowne dokumenty:

  1. wniosek o dofinansowanie,
  2. dane do refundacji wraz z fakturami lub oświadczeniem

należy złożyć do dnia 20 września 2022 roku w sekretariacie szkoły.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: