“Zakręcony konkurs” SU rozstrzygnięty

6 czerwca w ramach Imienin miesiąca Samorząd Uczniowski rozstrzygnął „Zakręcony konkurs”. Bezapelacyjnym zwycięzcą została klasa 1 JM, która zebrała najwięcej zakrętek i najwięcej baterii. Są jeszcze klasy, które również uzbierały bardzo dużo cennych surowców: 2 H, 1 B, 1 JW, 1 M, 1 H, 2 M, 1 LSP, 3 Jp, 3 LP, 3 LSP, 3 Bp.

Klasa 1 JM otrzymuje bon na pizzę o wartości 200 zł ufundowany przez Radę Rodziców.

W tym konkursie wszyscy są wygrani, bo każda plastikowa zakrętka i zużyta bateria zasili konto akcji charytatywnej na rzecz chorego Mikołaja. Po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że potrafią się jednoczyć w dobrym celu. To kolejna udana akcja charytatywna. Dziękujemy, że możemy na Was liczyć!

Jeśli ktoś jeszcze chciałby w inny sposób wesprzeć akcję, to pamiętajcie, że możecie wchodzić na stronę Dobry klik – każde kliknięcie to 10gr. dla Mikołajka (dziennie z danego urządzenia można klikać jeden raz).

Wybierz kategorię

Nasze archiwalne artykułu
%d bloggers like this: