Zapraszamy na wymianńę do Francji

 

La France – Francja – już wkrótce możesz poznaæ ją bliżej, bo ruszają zapisy na wymianńę do La Souterraine. Wszystkich chńętnych – licealistów i gimnazjalistów – prosimy o zgłaszanie sińę do dnia 10 października br. Wyjazd przewidziany jest w terminie 16 – 26 kwietnia 2015 r. Rewizyta Francuzów na początku kwietnia 2016 r. Zapisy przyjmują oraz informacji na temat wymiany udzielają panie Małgorzata Sokołowska i Joanna Kazimierczak.

W rozwinińęciu newsa kilka wspomnień z poprzednich wymian.

La France – Francja – już wkrótce możesz poznaæ ją bliżej, bo ruszają zapisy na wymianńę do La Souterraine. Wszystkich chńętnych – licealistów i gimnazjalistów – prosimy o zgłaszanie sińę do dnia 10 października br. Wyjazd przewidziany jest w terminie 16 – 26 kwietnia 2015 r. Rewizyta Francuzów na początku kwietnia 2016 r. Zapisy przyjmują oraz informacji na temat wymiany udzielają panie Małgorzata Sokołowska i Joanna Kazimierczak.

Informacje o poprzednich wymianach:

2002-2011

2012

2013

2014

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: