Zaproszenie i komunikaty

Obrazy: infozso1.gif

Serdecznie zapraszamy tegorocznych Maturzystów, ich Rodziców oraz Grono Pedagogiczne na uroczyste zakończenie zajńęæ dydaktycznych w I Liceum Ogólnokształcącym oraz Liceum Plastycznym, które odbedzie sińę w piątek 29 kwietnia 2016 r. o godz. 13:00 w RCK przy ul. Chopina.

W rozwinińęciu newsa informacje dla Maturzystów.

Obrazy: infozso1.gif Serdecznie zapraszamy tegorocznych Maturzystów, ich Rodziców oraz Grono Pedagogiczne na uroczyste zakończenie zajńęæ dydaktycznych w I Liceum Ogólnokształcącym oraz Liceum Plastycznym, które odbedzie sińę w piątek 29 kwietnia 2016 r. o godz. 13:00 w RCK przy ul. Chopina.

W piątek 29 kwietnia tegoroczni Maturzyści odbierają świadectwa ukończenia szkoły, natomiast śwadectwo maturalne bńędzie wydawane w szkole we wtorek 5 lipca 2016 r. (dokładna godzina zostanie podana w późniejszym terminie). Osoby, które nie odbiorą świadectwa z wynikami egaminów maturalnych w tym dniu, bńędą mogły odebraæ je w późniejszym terminie w sekretariacie ZSO nr 1. Można też wcześniej złożyæ w sekretariacie upoważnienie do odbioru świadectwa przez rodzica.

Obrazy newsów: komunikat_maturzysci_2016_1.jpg

Obrazy newsów: komunikat_maturzysci_2016_2.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: