Dzień Patrona 2023

W cieniu żałoby po zmarłej Pani Joannie Karkosze odbył się tegoroczny poranek poetycko-filmowy z okazji święta patrona I LO Jana Kasprowicza – uznanego poety przełomu XIX i XX w.
Młodzież naszej szkoły zaprezentowała utwory liryczne z różnych okresów biograficznych, o różnej tematyce i tonacji. Uzupełnieniem były materiały cyfrowe – filmy, zdjęcia i rysunki – wykonane w czasie wyjazdu integracyjnego klas pierwszych na Harendę w październiku tego roku. 
 
Wystąpili: Marlena Bartodziej, Bartosz Cisz, Mariola Fojcik, Daniel Gajcy, Alicja Jastrzębska, Vanessa Kapłanek, Milena Liszka, Julia Osiecka, Paweł Pietras, Julia Sobczyńska, Nadia Tomaszewska-Handall, Olivia Uliarczyk.
Montaż i nagłośnienie zapewnili: Marcel Anzolin, Maciej Kuder, Jan Lechoszest.
B. Jankowska
Wybierz kategorię

%d bloggers like this: