Świat w pigułce? Tylko w Londynie!

Kolejna nasza wycieczka do Londynu odbyła się w dniach 4 – 9 grudnia 2023 r. i wzięli w niej udział uczniowie I LO oraz Liceum Sztuk Plastycznych. Tym razem nasz wyjazd odbył się w innych realiach, bo już poza UE. Londyn jednak nie zawiódł, jak zwykle zachwycający, stanowiący obraz Świata w pigułce. Londyńskie muzea zgromadziły bowiem zabytki i ciekawostki z całego globu. Do tego wspaniała architektura, niezwykłe widoki (przede wszystkim z wieży Katedry Św. Pawła i London Eye), życzliwi ludzie, świetne jedzenie, powodują, że to idealne miejsce na spędzenie uroczego tygodnia. Szczególnie, że można go spędzić w towarzystwie uczniów z ZSO 1, którzy zawsze są wspaniałymi towarzyszami podróży!

Bożena Dworak

Więcej zdjęć z Londynu na szkolnym Facebooku.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: