Giełda Talentów

Obrazy newsów: gielda_talentow_2016.jpg

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali sińę do finału I Raciborskiej Giełdy Talentów! 4 kwietnia, w Raciborskim Centrum Kultury odbyła sińę I edycja Raciborskiej Giełdy Talentów, organizowana przez Młodzieżową Radńę Miasta we współpracy z Raciborskim Centrum Kultury. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: gielda_talentow_2016.jpg

W jury zasiedli p. Marta Buczkowska, p. Łukasz Goik oraz p. Piotr Pisarczyk. Spośród 11 uczestników jury wyłoniło 5 wykonawców, którzy zaprezentują sińę podczas wielkiego finału w piątek 15 kwietnia na scenie RCK. Z naszej szkoły do finału przeszła Dominika Krumpietz z kl. 1 MG, która wykonała piosenkńę „Satellite” z repertuaru Leny, oraz zespół Jack’s Team w składzie: Paulina świerczek – wokal, Maria Stugiewicz – altówka, Dominik Depta – gitara akustyczna (wszyscy z naszego gimnazjum) oraz Daniil Anosou – gitara elektryczna z kl. 1 H. Zespół wykonał utwór Raya Charlesa „Hit the road Jack”. Opiekunem grupy była p. Katarzyna Kwiotek. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych uczniów w finale!

Informacje również na: http://www.naszraciborz.pl/site/art/3-kultura-i-edukacja/0-/49182-muzyczne-talent-show-w-raciborskim-centrum-kultury.html

Obrazy newsów: gielda_talentow_2016_01.jpg

Obrazy newsów: gielda_talentow_2016_02.jpg

Obrazy newsów: gielda_talentow_2016_03.jpg

Obrazy newsów: gielda_talentow_2016_06.jpg

Obrazy newsów: gielda_talentow_2016_07.jpg

Obrazy newsów: gielda_talentow_2016_09.jpg

Obrazy newsów: gielda_talentow_2016_10.jpg

Obrazy newsów: gielda_talentow_2016_11.jpg

Zdjńęcia powyżej są autorstwa Katarzyny Kubik.